Акредитація

Шановні журналісти!

Завершено акредитацію представників ЗМІ на події, що відбуватимуться під час святкування 1025-річчя Хрещення Київської Русі 24-28 липня 2013 р. в м. Києві.

24 липня (середа)

9:00 Освячення та перша Божественна Літургія в Свято-Андріє-Володимирському храмі – на першому поверсі Кафедрального собору УПЦ, що будується (м. Київ, Залізничне шосе, 3. м.  Либідська)

Акредитація УПЦ

25 липня (четвер)

18:00 Відкриття  виставки «X століть Православ’я. Історія православної Русі в образах її святих». Український дім. м. Київ, вул. Хрещатик, 2  Акредитація УПЦ

26 липня (п’ятниця)

Прибуття в Україну Предстоятелів і представників усіх Помісних Православних Церков.

11:00 Відкриття Всеукраїнського мистецького проекту “ВЕЛИКЕ І ВЕЛИЧНЕ”  Мистецький Арсенал. м. Київ, вул. Лаврська, 10-12

15:00 Урочиста Академія в Палаці «Україна»  м. Київ, вул. Червоноармійська, 103

21:00  Зустріч Хреста ап. Андрія Первозванного в Києво-Печерській Лаврі

Акредитація УПЦ

27 липня (субота)

10:00 — Урочистий молебень на Володимирській гірці

Акредитацію проводить ГУ прес-служби  і  комуникацій АП,  тел. 044 255 63 18

17:00 — Вечірнє богослужіння на Соборній площі Києво-Печерської Лаври Акредитація УПЦ

18.00 —  Святковий концерт на Хрещатику

(Акредитація у організаторів)

28 липня (неділя)

09:00 — Божественна літургія на Соборній площі Києво-Печерської Лаври Акредитація УПЦ

Умови акредитації УПЦ:

— Заявка має бути оформлена на офіційному бланку ЗМІ, завірена печаткою і підписом керівника ЗМІ та надіслана за адресою kyiv1025@ukr.net, (телефон для довідок +380 44 255 12 56).

— Заявка повинна містити наступну інформацію: ПІБ представника ЗМІ (без скорочень), його посаду та контактний телефон, назву події, на яку має бути акредитовано журналіста

— Від кожного ЗМІ буде акредитовано тільки одного  журналіста з фотографом або одну знімальну група у складі трьох осіб

Списки акредитованих журналістів буде опубліковано на офіційному сайті УПЦ orthodox.org.ua  24 липня 2013 р.

Увага! У богослужіннях візьмуть участь Предстоятелі та представники усіх Помісних Православних Церков. У випадку участі Президента України і офіційних делегацій закордонних держав, які прибудуть на ювілей, акредитаційний дані передаватимуться державним органам, відповідальним за роботу зі ЗМІ.