Ежедневные архивы: 27.07.2013

Вечірнє богослужіння на Соборній площі Києво-Печерської Лаври

00005939_n1

27  липня о 20:00 завершулась вечірнє богослужіння на Соборній площі Києво-Печерської Лаври.

Продолжить чтение

Президент України зустрівся з Предстоятелями і представниками Помісних Православних Церков

prezedent27 липня у Святій Успенській Києво-Печерській Лаврі Президент України відбулася зустріч Віктора Януковича  з Предстоятелями та представниками Помісних Православних Церков, які прибули до Києва для участі у святкуванні 1025-річчя Хрещення Русі.

Продолжить чтение

Послання Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира та Священного Синоду Української Православної Церкви архіпастирям, кліру, чернецтву й мирянам у зв’язку з 1025-річчям Хрещення Русі

Но вы – род избранный, царственное священство,

народ святой, люди, взятые в удел,

дабы возвещать совершенства

Призвавшего вас из тьмы в чудный Свой свет.  (1 Пет. 2:9)

Ныне мы празднуем 1025-летие Крещения Киевской Руси – событие, когда святой равноапостольный князь Владимир Великий крестил землю русскую. Христианство появилось на Руси еще задолго до Владимирова крещения.

Продолжить чтение

Все про ЮВІЛЕЙ 1025 – у новому випуску радіопрограми «Православіє в Україні»

radio_56 Все про ЮВІЛЕЙ 1025 – у новому випуску радіопрограми

«Православіє в Україні»

РОЗКЛАД ПРЯМИХ ТРАНСЛЯЦІЙ урочистостей ювілею-1025 на ТБ та радіо

slide_1У Києві проходять урочистості з нагоди визначного ювілею – 1025-річчя Хрещення Русі. Дивіться пряму трансляцію святкових заходів на українських телеканалах та слухайте на радіо.

Розлад на на порталі «Православіє в Україні»

27 липня був звершений урочистий молебень на Володимирській гірці

images27 липня о 10:00 був звершений урочистий молебень на Володимирській гірці

Продолжить чтение

img_5263Предстоятелі та представники усіх Помісних Православних Церков прибули до України для участі в урочистостях з нагоди святкування 1025-річчя Хрещення Київської Русі.

26 липня о 21:00 відбулася зустріч Хреста ап. Андрія Первозванного

img_538726 липня о 21:00 відбулася зустріч Хреста ап. Андрія Первозванного в Києво-Печерській Лаврі

Адреса: м. Київ, вул. Лаврська, 15