СПИСКИ ЖУРНАЛІСТІВ, АКРЕДИТОВАНИХ НА УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ 1025-РІЧЧЯ ХРЕЩЕННЯ КИЇВСЬКОЇ РУСІ

71СПИСКИ ЖУРНАЛІСТІВ, АКРЕДИТОВАНИХ НА

УРОЧИСТОСТІ  З НАГОДИ

1025-РІЧЧЯ ХРЕЩЕННЯ КИЇВСЬКОЇ РУСІ

Києво-Печерська Лавра 27 та 28 липня 2013 р.

ПІБ

Посада

ЗМІ

Гонтар Володимир Іванович

фотокореспондент

УНІАН

Бузун Антон Олександрович

журналіст

УНІАН

Шпайхер Тетяна Ярославівна

кореспондент

РБК-Украина

Шульга Зоя Сергіївна

фотожурналіст

РБК-Украина

Долженко Сергій Миколайович

фотокореспондент

Европейское пресс-фото агентство «ера»

Борисенко Ігор Євгенійович

кореспондент

ИТАР-ТАСС

Шеремет Ольга Володимирівна

кореспондент

Радіо-Ера

Багмут Петро Ростиславович

фотокореспондент

УКРІНФОРМ

Дубровська Катерина Олександрівна

заст. головного редактора

Київське державне телебачення

Остроушко Анастасія Андріївна

редактор

Київське державне телебачення

Болдарєв Андрій Вікторович

асистент оператора

Київське державне телебачення

Єглінскі  Ніна

редактор

Католицька служба новин KNA

Міхіденко Катерина

асистент

Католицька служба новин KNA

Горпинченко Анна Сергіївна

керівник проекту

«УНІАН-Релігії»

Кондратенко Олександр Михайлович

продюсер, фотограф

Телекомпанія «Крылья»

Майко Анатолій Федорович

журналіст

Телекомпанія «Крылья»

Вільчинська Ольга Петрівна

журналіст

«33 канал» м. Вінниця

Сузи Андрій Валерійович

телеоператор

Телеканал Russia Today

Тарасовська Наталія Леонідівна

кореспондент

ЛІГАБізнесІнформ

Перевозник Олександр Миколайович

фотокореспондент

ЛІГАБізнесІнформ

Горшков Дмитро Миколайович

кореспондент

Франс-Пресс

Супинський Сергій Всеволодович

фотокореспондент

Франс-Пресс

Савілов Євген Віталійович

відео кореспондент

Франс-Пресс

Радченко Оксана Миколаївна

науковий співробітник

Нац. заповідник КПЛ

Коганов Юрій Юрійович

науковий співробітник

Нац. заповідник КПЛ

Чижов Валерій Анатолійович

науковий співробітник

Нац. заповідник КПЛ

Марецька Інна Олексіївна

журналіст

Телеканал «Гамма»

Зачепиленко Євген Євгенович

телеоператор

Телеканал «Гамма»

Калашніков Ярослав Анатолійович

телеоператор

Телеканал «Гамма»

Кузнецова Катерина Іллівна

журналіст

Телеканал «Гамма»

Гутов Олег В»ячеславович

телеоператор

Телеканал «Гамма»

Данилова Марія Сергіївна

кореспондент

«Ассошиейтед Пресс»

Чузавков Сергій Олександрович

фотокореспондент

«Ассошиейтед Пресс»

Гладскіх Олена

редактор

Видання Дело

Фурман Олексій

фотограф

Видання Дело

Свердлик Віра Артемівна

журналіст

Банківське телебачення

Грибань Олександр Олександрович

телеоператор

Банківське телебачення

Заєць Ірина Миколаївна

журналіст

Банківське телебачення

Коваль Андрій Володимирович

телеоператор

Банківське телебачення

Ковачевич Наталя Генадіївна

журналіст

ТРК «Україна»

Шевченко Віктор Григорович

телеоператор

ТРК «Україна»

Бондаренко Олександр Михайлович

журналіст

ТРК «Україна»

Сафронов Олександр В»ячеславович

телеоператор

ТРК «Україна»

Носач Віталій Володимирович

фотокореспондент

«Українські новини»

Кошеленко Ольга Сергіївна

журналіст

1+1 ТСН

Щекачіхін Сергій Анатолійович

телеоператор

1+1 ТСН

Мацюцька Олена Степанівна

журналіст

1+1 ТСН

Сірий Ігор Анатолійович

телеоператор

1+1 ТСН

Татаренко Світлана Богданівна

журналіст

1+1 ТСН

Мальчевська Ольга Олександрівна

журналіст

1+1 ТСН

Ковальська Неля Володимирівна

журналіст

1+1 ТСН

Черногуз Віктор Сергійович

журналіст

«Петербург – 5 канал»

Перфильев Андрій Володимирович

телеоператор

«Петербург – 5 канал»

Скотнікова Ольга Євгеніївна

журналіст

Перший  національний

Варламова Олеся Іванівна

журналіст

Перший національний

Радченко Андрій Миколайович

телеоператор

Перший національний

Прозоров Олександр Михайлович

телеоператор

Перший національний

Радевич Галина Павлівна

журналіст

«Второй национальный телеканал» г. Минск

Масленников Максим Ігорович

телеоператор

«Второй национальный телеканал»  г. Минск

Февчук Володимир Володимирович

телеоператор

«Второй национальный телеканал» г. Минск

Безгінська Людмила Миколаївна

журналіст

«Інтерфакс-Україна»

Кисіль Олена Сергіївна

журналіст

«Інтерфакс-Україна»

Трубенко Леся Борисівна

журналіст

«Інтерфакс-Україна»

Геронтьєва Оксана Євгенівна

журналіст

«Інтерфакс-Україна»

Любенець Артем Миколайович

телеоператор

Сумська єпархія УПЦ

Фролова Інна Сергіївна

фотокореспондент

Сумська єпархія УПЦ

Сіндєєв Володимир Володимирович

фотокореспондент

Фотолента

Скоропадська Марина Григорівна

фотокореспондент

Білоцерківська епархія

Васильєв Іван Володимирович

фотокореспондент

Білоцерківська епархія

Шавалиев Айрат Мініхатович

журналіст

«Телекомпания НТВ»

Филатов Ярослав Олексійович

телеоператор

«Телекомпания НТВ»

Богданов Дмитро Миколайович

асистент

«Телекомпания НТВ»

Хонякіна Анастасія Володимирівна

журналіст

Телеканал «ЗІК» Львів

Перун Андрій Романович

телеоператор

Телеканал «ЗІК» Львів

Мусієнко Владислав Володимирович

фотокореспондент

«1+1 Інтернет»

Гаврильчук Тетяна Михайлівна

журналіст

КДРТРК

Кулаков Олександр Анатолійович

телеоператор

КДРТРК

Остроушко Анастасія Андріївна

редактор

КДРТРК

Савоченко Олександр Володимирович

журналіст

РИА Новости

Тишковец Сергій Вікторович

фотокореспондент

РИА Новости

Потапова Вікторія Олександрівна

журналіст

ТРК «Ера»

Ксенз Ольга Олександрівна

журналіст

ТРК «Ера»

Ничипорук Іван Володимирович

телеоператор

ТРК «Ера»

Бойчак Дмитро Васильович

телеоператор

ТРК «Ера»

Рижков Сергій Вячеславович

фотокореспондент

Отрок.ua

Рижков Андрій Сергійович

фотокореспондент

Отрок.ua

Молочко Юлія Миколаївна

журналіст

УР-1

Бондарчук Наталія Іллівна

журналіст

УР-1

Хомінський Сергій Йосипович

журналіст

УР-1

Срібняк Христина Олегівна

журналіст

УР-1

Мусенко Ксенія Богданівна

Журналіст

«Глас»

Шрамко Валерій Леонідович

Оператор

«Глас»

Гонтаренко Дмитро Іванович

Асистент оператора

«Глас»

Баршай Сергій Віталійович

Журналіст

«Глас»

Шабалкін Дмитро Олександрович

Оператор

«Глас»

Герасимлюк Володимир Віталійович

Оператор

«Глас»

Федчук Володимир Анатолійович

Асистент оператора

«Глас»

Григор’єва Тетяна Володимирівна

Кореспондент

Інтернет-видання Форум

Ковальчук Віктор Володимирович

Фотограф

Інтернет-видання Форум

Каретнікова Ольга Сергіївна

Кореспондент

Інтернет-видання Форум

Требухов Максим Олександрович

Фотограф

Інтернет-видання Форум

Боярунець Андрій Володимирович

Кореспондент

Інтернет-видання Форум

Тімош Олена Миколаївна

Кореспондент відділу новин

«Незалежне бюро новин»

Алексеєв Леонід Миколайович

Фотокореспондент

«Незалежне бюро новин»

Кондратюк Ірина Володимирівна

Журналіст

«Хрещатик»

Корпусенко Борис Борисович

Фотокореспондент

«Хрещатик»

Оліфер Дарія Дмитрівна

Журналіст

ICTV

Саф’янюк Василь Олегович

Журналіст

ICTV

Климчук Дмитро Анатолійович

Телеоператор

ICTV

Лешкевич Віталій Сергійович

Телеоператор

ICTV

Карякіна Ангеліна Олександрівна

Кореспондент

«euronews»

Купріянов Роман Олександрович

Оператор

«euronews»

Колодій Сергій Іванович

Оператор

«euronews»

Михалюк Ольга Сергіївна

Журналіст

Канал «24»

Довбиш Вадим Михайлович

Оператор

Канал «24»

Ковалевський Олександр Вікторович

Оператор

Канал «24»

Солонина Євген Юрійович

Журналіст/відео-оператор

Радіо Свобода

Баштовий Андрій Васильович

Журналіст/фотокореспондент

Радіо Свобода

Каразій Сергій Ігорович

Продюсер

«Ройтерс»(REUTERS)

Єльчєв Михайло Валентинович

Телеоператор

«Ройтерс»(REUTERS)

Гараніч Гліб Володимирович

Фотограф

«Ройтерс»(REUTERS)

Середа Анна Анатоліївна

Звукорежисер

«Ройтерс»(REUTERS)

Пузань Антон Вікторович

Оператор

«Українська студія хронікально-документальних фільмів»

Толкачова Маріанна Володимирівна

Керівник знім.групи

«Українська студія хронікально-документальних фільмів»

Стокаліч Ігор Святославович

Репортер

Прес-служба УПЦ

Турпак Антоніна Геннадіївна

Кореспондент

«Українські  Новини»

Гладских Елена

Редактор

Delo.ua

Фурман Алексей

Фотограф

Delo.ua

Коваленко Леонід Віталійович

Кореспондент

«Політика. Право. Життя»

Мочалов Миколай Володимирович

Кореспондент

«ФЕМІДА-МКДТ»

Константінова Ірина Йосипівна

Кореспондент

«Рідний край»

Стец Крістіна Ігорівна

Журналіст

ESG

Павленко Олександр Ігоревич

Оператор

ESG

Названова Лариса Миколаївна

Журналіст

Славянские новости

Лузан Олександр Васильович

шеф редактор

Славянские новости

Лебедева Наталія Владленовна

Журналіст

Вести сегодня

Литвиненко Дмитро Вікторович

журналіст

СТБ

Богуславський Костянтин Анатолійович

Оператор

СТБ

Черняк Олександр Петрович

Оператор

UBR

Дрючкова Ульяна Миколаївна

Журналіст

UBR

Похилюк Дмитро Олександрович

Фотограф

Рівненська єпархія

Степанов Анатолій

Фотограф

bigmir)net

Рябоконь Анастасія Миколаївна

кореспондент

Комсомольская правда в Україні

Люков Максим Валентинович

фотокореспондент

Комсомольская правда в Україні

Майстренко Олександр Дем’янович

журналіст

Українська молодь

Калініченко Валерій Дмитрович

журналіст

Українська молодь

Ярмолюк Руслан Федорович

журналіст

ІНТЕР

Цинтила Олена Вадимовна

журналіст

ІНТЕР

Коваль Сергій Анатолійович

оператор

ІНТЕР

Пономарев Сергій Борисович

оператор

ІНТЕР

Самченко Володимир Андрійович

оператор

ІНТЕР

Левін Максим Євгенович

фотокореспондент

LB.ua

Василенко Ксенія Микитівна

журналіст

LB.ua

Малолетка Євгеній

фотокореспондент

«1+1 Интернет «

Лобанов Андрій Євгенович

фотокореспондент

«Inpress.ua»

Огієнко Сергій Дмитрович

журналіст

Сумська єпархія

Пригара Ярослав Михайлович

журналіст

Сумська єпархія

Якимчук Іван Григорович

журналіст

Сумська єпархія

Балицкий Олександр Олександрович

кореспондент

ВГТРК РТР

Вишинский Кирилл Валерійович

кореспондент

ВГТРК РТР

Замчинский Леонід Борисович

оператор

ВГТРК РТР

Гриневич Максим Георгіевич

оператор

ВГТРК РТР

Васильковский Сергій Борисович

асс.оператора

ВГТРК РТР

Іванов Дмитро Олександрович

асс.оператора

ВГТРК РТР

Темиряева Марина Мироновна

продюсер

ВГТРК РТР

Кадников Олександр Євгенович

фотокореспондент

Симферопільська єпархія

Башкирова Людмила Миколаївна

головний редактор

«News24UA»

Цигіпа Сергій Віталійович

оператор

«News24UA»

Граченко Ігор Володимирович

фотокореспондент

Горлівська єпархія

Півень Дмитрій Олегович

фотокореспондент

Одеська єпархія

Абрамов Володимир В’ячеславович

журналіст

Газета «Вести»

Бойко Анатолій Васильович

фотограф

Газета «Вести»

Бородин Володимир Борисович

фотограф

Газета «Вести»

Харченко Сергій Олексійович

фотограф

Газета «Вести»

Горбач Романія Степанівна

журналіст

«Еволюшен медіа»

Проценко Олександр Олександрович

фотокореспондент

«Еволюшен медіа»

Макіда Валентина Миколаївна

кореспондент

Газета «Козацька Вежа»

Гонтарь Денис Олександрович

кореспондент

Голос.ЮА

Пономарь Олег Сергійович

кореспондент

Голос.ЮА

Гончарук Інна Олександрівна

кореспондент

Голос.ЮА

Бабич Олександр Володимирович

фотокореспондент

Голос.ЮА

Приходько Даніїл Юрійович

фотокореспондент

Голос.ЮА

Жигулін Андрій Олександрович

журналіст

5 КАНАЛ

Вірченко Іван Сергійович

телеоператор

5 КАНАЛ

Жижко Наталія Леонідівна

журналіст

5 КАНАЛ

Вірченко Іван Сергійович

телеоператор

5 КАНАЛ

Зущик Юрій Миколайович

фотокореспондент

Портал «Політика і культура»

Дупак Оксана Миколаївна

журналіст

Телекомпанія «Київ»

Кльокта Михайло Сергійович

телеоператор

Телекомпанія «Київ»

Жайворонок Світлана Володимирівна

журналіст

Телекомпанія «Київ»

Царенок Костянтин Васильвич

телеоператор

Телекомпанія «Київ»

Гегеля Андрій Андрійович

телеоператор

Телекомпанія «Київ»

Кирієнко Юлія Владиславівна

журналіст

Телекомпанія «Київ»

Ляшко Микола Миколайович

телеоператор

Телекомпанія «Київ»

Образцова Інна Олександрівна

журналіст

Мосметрострой

Чулков Миколай Анатолійович

фотокореспондент

Мосметрострой

Жестков Олександр Юрійович

журналіст

«Телекомпания РЕН ТВ»

Фоминцов Олексій Миколайович

телеоператор

«Телекомпания РЕН ТВ»

Бугаев Ігнат Вітальевич

асистент оператора

«Телекомпания РЕН ТВ»

Серов Ігор Петрович

журналіст

«Сегодня»

Салай Григорій Ілліч

фотокореспондент

«Сегодня»

Скоропадський Артем Кирилович

журналіст

«Коммерсантъ»

Содель Владислав Олександрович

фотокореспондент

«Коммерсантъ»

Каташ Євген

інженер ПТС

1+1 ПТС

Цапро Дмитро

інженер ПТС

1+1 ПТС

Москаленко Сергій

водій ПТС

1+1 ПТС

Гресь Віталій

режисер ПТС

1+1 ПТС

Думанський Павло

інженер ПТС

1+1 ПТС

Веклич Олександр

водій ПТС

1+1 ПТС

Козакова Алла Степанівна

прес-секретар

КМДА

Корпусенко Борис Борисович

прес-секретар

КМДА

Дьячков Констянтин Валерійович

журналіст

ТО «Парсуна»

Швец Олександр Павлович

журналіст

ТО «Парсуна»

Герасимова Тетяна Геннадіївна

журналіст

ТО «Парсуна»

Кадченко Віталій Вікторович

журналіст

«Первый канал» Россия

Кривоносов Євгеній Вікторович

телеоператор

«Первый канал» Россия

Сахневич Олександр Васильович

асистент оператора

«Первый канал» Россия

Прот. Георгій Коваленко

Прес-секретар Предстоятеля

Митрополія УПЦ

Архімандрит Лонгин (Чернуха)

Церковна газета

Митрополія УПЦ

Шевченко Жанна Миколаївна

Оргкомітет

Митрополія УПЦ

Протодиякон Максим Брусника

Особистий фотограф Предстоятеля

Митрополія УПЦ

Прот. Сергій Котик

Оргкомітет

Митрополія УПЦ

Комінко Юлія Миколаївна

Сайт «Православіє в Україні»

Митрополія УПЦ

Мамона Ольга Олександрівна

Сайт «Православіє в Україні»

Митрополія УПЦ

Андрущенко Олександр Іванович

Оф. сайту УПЦ

Митрополія УПЦ

Придатко Богдан Васильович

Фотограф

Митрополія УПЦ

Шмигельскій Сергій Адольфович

Водій

Митрополія УПЦ

Диякон Максим Шевченко

Фотограф

Митрополія УПЦ

Свинарчук Ірина Анатоліївна

Церковна газета

Митрополія УПЦ

Сидоренко Максим Вікторович

Редактор Оф. сайту УПЦ

Митрополія УПЦ

Каретник Олена Василівна

Головний режисер телестудії Митрополії

Митрополія УПЦ

Скринецький Владислав Віталійович

Відеоінженер телестудії Митрополії

Митрополія УПЦ

Гудков Леонід Анатолійович

Головний інженер телестудії Митрополії

Митрополія УПЦ

Іщенко Інеса Василівна

Головний редактор телестудії Митрополії

Митрополія УПЦ

прот. Павел Сердюк

Випускаючий редактор телестудії Митрополії

Митрополія УПЦ

Заріцька Ольга Михайлівна

Журналіст телестудії Митрополії

Митрополія УПЦ

Протодиякон Миколай Лисенко

Журналіст телестудії Митрополії

Митрополія УПЦ

Кочубей Вікторія Юріївна

Редактор телестудії Митрополії

Митрополія УПЦ

Проценко Оксана Григоріївна

Відеоінженер телестудії Митрополії

Митрополія УПЦ

Дергачов Олексій Володимирович

Відеоінженер телестудії Митрополії

Митрополія УПЦ

Тертишна Ольга Петрівна

Відеоінженер телестудії Митрополії

Митрополія УПЦ

Каретник Владислав Леонідович

Оператор телестудії Митрополії

Митрополія УПЦ

Зорін Олег Генадійович

Оператор телестудії Митрополії

Митрополія УПЦ

Славинський Андрій Борисович

Звукорежисер телестудії Митрополії

Митрополія УПЦ

Резникова Олена Миколаївна

Оргкомітет

Митрополія УПЦ

Ільїна Алефтина Сергіївна

прес-служба

Києво-Печерська Лавра

Чижова Наталія Анатоліївна

прес-служба

Києво-Печерська Лавра

Середа Андрій Петрович

прес-служба

Києво-Печерська Лавра

Чижов ВалерійАнатолійович

прес-служба

Києво-Печерська Лавра

Дудник Денис Олексійович

прес-служба

Києво-Печерська Лавра

Федорчук Володимир Володимирович

прес-служба

Києво-Печерська Лавра

Федорчук Анастасія Володимирівна

прес-служба

Києво-Печерська Лавра

Алексеева Людмила Вікторівна

журналіст

«Аргументы и Факты»

Бригадов Олександр Петрович

звукооператор

Прес-служба ПК

Брусенцов Лев Геннадійович

Відео оператор

Прес-служба ПК

Власов Сергій Миколайович

фотограф

Прес-служба ПК

Волков Олександр Олександрович

керівник

Прес-служба ПК

Гришечко Михайло Васильович

відеоредактор

Прес-служба ПК

Кайстро Дмитро Олександрович

журналіст

ТК “РОССИЯ”

Конухов Платон Борисович

оператор

ТВ «ПИТА» программа «Слово Пастыря»

Лукьянов Федор Анатолійович

координатор

Прес-служба ПК

Мага Антоніна Сергіївна

журналіст

«Итар-Тасс»

Морозов Констянтин Максимович

інженер

ТК “РОССИЯ”

Новоселова Олена Володимирівна

журналіст

«РОССИЙСКАЯ ГАЗЕТА»

Палкин Ігор Юрійович

фоторедактор

Прес-служба ПК

Пятаков Сергій Васильович

фотограф

“РИА-Новости”

Самсонов Роман Олександрович

відеооператор

Прес-служба ПК

Самсонова Ольга Валеріївна

журналіст

«РИА Новости»

Соседов Олексій Вікторович

журналіст

«Интерфакс»

Фаустова Мілена Геннадіївна

журналіст

«Голос России»

Федоров Олег Олександрович

відеооператор

ТК “РОССИЯ”

Чинкова Олена Константинівна

журналіст

«Комсомольская правда»

Шевцова Вероніка Володимирівна

журналіст

служби комунікації ОВЦС

Железнякова Вікторія Павлівна

прес-секретар

Києво-Печерська Лавра

Иеромонах Симон  (Новіков)

фотограф

Києво-Печерська Лавра

Просмотры (975)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *