378297_image_large

25 липня в прес-центрі інтернет-видання «Обозреватель» відбулася прес-конференція голови Синодального інформаційно-просвітницького відділу Української Православної Церкви протоієрея Георгія Коваленка на тему: «Святкування 1025-річчя Хрещення Русі та сучасне православ’я в Україні».

Про цю подію:

Читайте:

На порталі «Православіє в Україні»: Прот. Георгий Коваленко о праздновании 1025-летия Крещения Руси и современном православии в Украине – ВИДЕО

На сайті інтернет-видання «Обозреватель»: «Празднование 1025-летия Крещения Руси и современное православие в Украине».