Список журналістів, акредитованих на зустріч Хреста апостола Андрія Первозванного

71

Список журналістів, які 26 липня о 21:00 акредитовані на зустріч Хреста апостола Андрія  Первозванного у Києво-Печерській Лаврі

Адрес: Київ, вул. Лаврская, 15

ПІБ

посада

ЗМІ

Гонтар Володимир Іванович

фотокореспондент

УНІАН

Бузун Антон Олександрович

журналіст

УНІАН

Шпайхер Тетяна Ярославівна

кореспондент

РБК-Украина

Долженко Сергій Миколайович

фотокореспондент

Европейское пресс-фото агентство «ера»

Борисенко Ігор Євгенійович

кореспондент

ИТАР-ТАСС

Шеремет Ольга Володимирівна

кореспондент

Радіо-Ера

Багмут Петро Ростиславович

фотокореспондент

УКРІНФОРМ

Ніна Єглінскі

редактор

Католицька служба новин KNA

Катерина Міхіденко

асистент

Католицька служба новин KNA

Горпинченко Анну Сергіївну

керівник проекту

«УНІАН-Релігії»

Кондратенко Олександр Михайлович

продюсер, фотограф

Телекомпанія «Крылья»

Майко Анатолій Федорович

журналіст

Телекомпанія «Крылья»

Вільчинська Ольга Петрівна

журналіст

«33 канал» м. Вінниця

Сузи Андрій Валерійович

телеоператор

Телеканал Russia Today

Горшков Дмитро Миколайович

кореспондент

Франс-Пресс

Савілов Євген Віталійович

відео кореспондент

Франс-Пресс

Марецька Інна Олексіївна

журналіст

Телеканал «Гамма»

Зачепиленко Євген Євгенович

телеоператор

Телеканал «Гамма»

Калашніков Ярослав Анатолійович

телеоператор

Телеканал «Гамма»

Данилова Марія Сергіївна

кореспондент

«Ассошиейтед Пресс»

Чузавков Сергій Олександрович

фотокореспондент

«Ассошиейтед Пресс»

Горчинська Олександра Михайлівна

кореспондент

Голос Столиці

Котенко Євген Ігорович

фотокореспондент

Голос Столиці

Горчинська Олександра Михайлівна

кореспондент

Голос Столиці

Котенко Євген Ігорович

фотокореспондент

Голос Столиці

Гладскіх Олена

редактор

Видання Дело

Фурман Олексій

фотограф

Видання Дело

Свердлик Віра Артемівна

журналіст

Банківське телебачення

Заєць Ірина Миколаївна

журналіст

Банківське телебачення

Бондаренко Олександр Михайлович

журналіст

ТРК «Україна»

Ковачевич Наталя Генадіївна

журналіст

ТРК «Україна»

Носач Віталій Володимирович

фотокореспондент

«Українські новини»

Татаренко Світлана Богданівна

журналіст

1+1 ТСН

Черногуз Віктор Сергійович

журналіст

«Петербург – 5 канал»

Перфильев Андрій Володимирович

телеоператор

«Петербург – 5 канал»

Скотнікова Ольга Євгеніївна

журналіст

1 Національний

Варламова Олеся Іванівна

журналіст

1 Національний

Радевич Галина Павлівна

журналіст

«Второй национальный телеканал» г. Минск

Масленников Максим Ігорович

телеоператор

«Второй национальный телеканал» г. Минск

Февчук Володимир Володимирович

телеоператор

«Второй национальный телеканал» г. Минск

Любенець Артем Миколайович

телеоператор

Сумська єпархія УПЦ

Фролова Інна Сергіївна

фотокореспондент

Сумська єпархія УПЦ

Сіндєєв Володимир Володимирович

фотокореспондент

Фотолента

Васильєв Іван Володимирович

фотокореспондент

Білоцерківська епархія

Шавалиев Айрат Мініхатович

журналіст

«Телекомпания НТВ»

Богданов Дмитро Миколайович

асистент

«Телекомпания НТВ»

Хонякіна Анастасія Володимирівна

журналіст

Телеканал «ЗІК» Львів

Перун Андрій Романович

телеоператор

Телеканал «ЗІК» Львів

Савоченко Олександр Володимирович

журналіст

РИА Новости

Тишковец Сергій Вікторович

фотокореспондент

РИА Новости

Потапова Вікторія Олександрівна

журналіст

ТРК «Ера»

Ксенз Ольга Олександрівна

журналіст

ТРК «Ера»

Рижков Сергій Вячеславович

фотокореспондент

Отрок.ua

Рижков Андрій Сергійович

фотокореспондент

Отрок.ua

Хомінський Сергій Йосипович

журналіст

УР-1

Герасимлюк Володимир Віталійович

оператор

«Глас»

Федчук Володимир Анатолійович

асистент оператора

«Глас»

Шрамко Валерій Леонідович

оператор

«Глас»

Григор’єва Тетяна Володимирівна

кореспондент

Інтернет-видання Форум

Ковальчук Віктор Володимирович

фотограф

Інтернет-видання Форум

Тімош Олена Миколаївна

кореспондент

«Незалежне бюро новин»

Алексеєв Леонід Миколайович

фотокореспондент

«Незалежне бюро новин»

Кондратюк Ірина Володимирівна

журналіст

«Хрещатик»

Корпусенко Борис Борисович

фотокореспондент

«Хрещатик»

Оліфер Дарія Дмитрівна

журналіст

ICTV

Саф’янюк Василь Олегович

журналіст

ICTV

Карякіна Ангеліна Олександрівна

кореспондент

«euronews»

Купріянов Роман Олександрович

оператор

«euronews»

Колодій Сергій Іванович

оператор

«euronews»

Михалюк Ольга Сергіївна

журналіст

Канал «24»

Довбиш Вадим Михайлович

оператор

Канал «24»

Ковалевський Олександр Вікторович

оператор

Канал «24»

Солонина Євген Юрійович

журналіст/відео-оператор

Радіо Свобода

Баштовий Андрій Васильович

журналіст/фотокореспондент

Радіо Свобода

Каразій Сергій Ігорович

Продюсер

«Ройтерс»(REUTERS)

Єльчєв Михайло Валентинович

телеоператор

«Ройтерс»(REUTERS)

Гараніч Гліб Володимирович

фотограф

«Ройтерс»(REUTERS)

Середа Анна Анатоліївна

звукорежисер

«Ройтерс»(REUTERS)

Дьячков Констянтин Валерійович

журналіст

ТО «Парсуна»

Швец Олександр Павлович

журналіст

ТО «Парсуна»

Герасимова Тетяна Геннадіївна

журналіст

ТО «Парсуна»

Кадченко Віталій Вікторович

журналіст

«Первый канал» Россия

Сахневич Олександр Васильович

асистент оператора

«Первый канал» Россия

Козлюк Станіслав

фотокореспондент

«Український тиждень»

Стокаліч Ігор Святославович

репортер

Прес-служба УПЦ

Турпак Антоніна Геннадіївна

кореспондент

«Українські  Новини»

Елена Гладских

редактор

Delo.ua

Алексей Фурман

фотограф

Delo.ua

Коваленко Леонід Віталійович

кореспондент

«Політика. Право. Життя»

Мочалов Миколай Володимирович

кореспондент

«ФЕМІДА-МКДТ»

Константінова Ірина Йосипівна

кореспондент

«Рідний край»

Стец Крістіна Ігорівна

журналіст

ESG

Павленко Олександр Ігоревич

оператор

ESG

Названова Лариса Миколаївна

журналіст

Славянские новости

Лузан Олександр Васильович

шеф редактор

Славянские новости

Лебедева Наталія Владленовна

журналіст

Вести сегодня

Литвиненко Дмитро Вікторович

журналіст

СТБ

Черняк Олександр Петрович

оператор

UBR

Дрючкова Ульяна Миколаївна

журналіст

UBR

Похилюк Дмитро Олександрович

фотограф

Рівненська єпархія

Степанов Анатолій

фотограф

bigmir)net

Рябоконь Анастасія Миколаївна

кореспондент

Комсомольская правда в Україні

Люков Максим Валентинович

фотокореспондент

Комсомольская правда в Україні

Майстренко Олександр Дем’янович

журналіст

Українська молодь

Калініченко Валерій Дмитрович

журналіст

Українська молодь

Ярмолюк Руслан Федорович

журналіст

ІНТЕР

Цинтила Олена Вадимовна

журналіст

ІНТЕР

Левін Максим Євгенович

фотокореспондент

LB.ua

Василенко Ксенія Микитівна

журналіст

LB.ua

Малолетка Євгеній

фотокореспондент

«1+1 Интернет «

Лобанов Андрій Євгенович

фотокореспондент

«Inpress.ua»

Огієнко Сергій Дмитрович

журналіст

Сумська єпархія

Пригара Ярослав Михайлович

журналіст

Сумська єпархія

Якимчук Іван Григорович

журналіст

Сумська єпархія

Балицкий Олександр Олександрович

кореспондент

ВГТРК РТР

Вишинский Кирилл Валерійович

кореспондент

ВГТРК РТР

Васильковский Сергій Борисович

асс.оператора

ВГТРК РТР

Іванов Дмитро Олександрович

асс.оператора

ВГТРК РТР

Темиряева Марина Мироновна

продюсер

ВГТРК РТР

Олександр Євгенович Кадников

фотокореспондент

Симферопільська єпархія

Граченко Ігор Володимирович

фотокореспондент

Горлівська єпархія

Півень Дмитрій Олегович

фотокореспондент

Одеська єпархія

Абрамов Володимир В’ячеславович

журналіст

Газета «Вести»

Горбач Романія Степанівна

журналіст

«Еволюшен медіа»

Проценко Олександр Олександрович

фотокореспондент

«Еволюшен медіа»

Макіда Валентина Миколаївна

кореспондент

Газета «Козацька Вежа»

Гонтарь Денис Олександрович

кореспондент

Голос.ЮА

Пономарь Олег Сергійович

кореспондент

Голос.ЮА

Гончарук Інна Олександрівна

кореспондент

Голос.ЮА

Бабич Олександр Володимирович

фотокореспондент

Голос.ЮА

Приходько Даніїл Юрійович

фотокореспондент

Голос.ЮА

Жижко Наталія Леонідівна

журналіст

5 КАНАЛ

Жайворонок Світлана Володимирівна

журналіст

Телекомпанія «Київ»

Царенок Костянтин Васильвич

телеоператор

Телекомпанія «Київ»

Образцова Інна Олександрівна

журналіст

Мосметрострой

Чулков Миколай Анатолійович

фотокореспондент

Мосметрострой

Жестков Олександр Юрійович

журналіст

«Телекомпания РЕН ТВ»

Бугаев Ігнат Віталійович

асистент оператора

«Телекомпания РЕН ТВ»

Скоропадський Артем Кирилович

журналіст

«Коммерсантъ»

Содель Владислав Олександрович

фотокореспондент

«Коммерсантъ»

Каташ Євген

інженер ПТС

1+1 ПТС

Цапро Дмитро

інженер ПТС

1+1 ПТС

Москаленко Сергій

водій ПТС

1+1 ПТС

Гресь Віталій

режисер ПТС

1+1 ПТС

Думанський Павло

інженер ПТС

1+1 ПТС

Веклич Олександр

водій ПТС

1+1 ПТС

Козакова Алла Степанівна

прес-секретар

КМДА

Корпусенко Борис Борисович

прес-секретар

КМДА

Протоієрей Георгій Коваленко

прес-секретар Предстоятеля УПЦ

Митрополія УПЦ

Архімандрит Лонгин (Чернуха)

церковна православна газета

Митрополія УПЦ

Комінко Юлія Миколаївна

Сайт «Православіє в Україні»

Митрополія УПЦ

Андрущенко Олександр Іванович

офіційний сайт УПЦ

Митрополія УПЦ

Шмигельскій Сергій Адольфович

оргкомітет

Митрополія УПЦ

Диякон Максим Шевченко

особистий фотограф

Митрополія УПЦ

Свинарчук Ірина Анатоліївна

оргкомітет

Митрополія УПЦ

Сидоренко Максим Вікторович

редактор офіц. сайту УПЦ

Митрополія УПЦ

Каретник Олена Василівна

головний режисер телестудії

Митрополія УПЦ

Скринецький Владислав Віталійович

відеоінженер телестудії

Митрополія УПЦ

Гудков Леонід Анатолійович

головний інженер телестудії

Митрополія УПЦ

Іщенко Інеса Василівна

головний редактор телестудії

Митрополія УПЦ

прот. Павел Сердюк

випусковий редактор телестудії

Митрополія УПЦ

Заріцька Ольга Михайлівна

журналіст телестудії Митрополії

Митрополія УПЦ

Протодиякон Миколай Лисенко

журналіст телестудії Митрополії

Митрополія УПЦ

Кочубей Вікторія Юріївна

редактор телестудії Митрополії

Митрополія УПЦ

Проценко Оксана Григоріївна

відеоінженер телестудії Митрополії

Митрополія УПЦ

Дергачов Олексій Володимирович

відеоінженер телестудії Митрополії

Митрополія УПЦ

Тертишна Ольга Петрівна

відеоінженер телестудії

Митрополія УПЦ

Каретник Владислав Леонідович

оператор телестудії Митрополії

Митрополія УПЦ

Зорін Олег Генадійович

оператор телестудії

Митрополія УПЦ

Славинський Андрій Борисович

звукорежисер телестудії

Митрополія УПЦ

Резникова Олена Миколаївна

оргкомітет

Митрополія УПЦ

Ільїна Алефтина Сергіївна

прес-служба

Києво-Печерська Лавра

Чижова Наталія Анатоліївна

прес-служба

Києво-Печерська Лавра

Середа Андрій Петрович

прес-служба

Києво-Печерська Лавра

Чижов ВалерійАнатолійович

прес-служба

Києво-Печерська Лавра

Дудник Денис Олексійович

прес-служба

Києво-Печерська Лавра

Федорчук Володимир Володимирович

прес-служба

Києво-Печерська Лавра

Федорчук Анастасія Володимирівна

прес-служба

Києво-Печерська Лавра

Алексеева Людмила Вікторівна

журналіст

«Аргументы и Факты»

Бригадов Олександр Петрович

звукооператор

Прес-служба ПК

Брусенцов Лев Геннадійович

відеооператор

Прес-служба ПК

Власов Сергій Миколайович

фотограф

Прес-служба ПК

Волков Олександр Олександрович

керівник

Прес-служба ПК

Гришечко Михайло Васильович

відеоредактор

Прес-служба ПК

Кайстро Дмитро Олександрович

журналіст

ТК “РОССИЯ”

Конухов Платон Борисович

оператор

ТВ «ПИТА» программа «Слово Пастыря»

Лукьянов Федор Анатолійович

координатор

Прес-служба ПК

Мага Антоніна Сергіївна

журналіст

«Итар-Тасс»

Морозов Констянтин Максимович

інженер

ТК “РОССИЯ”

Новоселова Олена Володимирівна

журналіст

«РОССИЙСКАЯ ГАЗЕТА»

Палкин Ігор Юрійович

фоторедактор

Прес-служба ПК

Пятаков Сергій Васильович

фотограф

“РИА-Новости”

Самсонов Роман Олександрович

відеооператор

Прес-служба ПК

Самсонова Ольга Валеріївна

журналіст

«РИА Новости»

Соседов Олексій Вікторович

журналіст

«Интерфакс»

Фаустова Мілена Геннадіївна

журналіст

«Голос России»

Федоров Олег Олександрович

відеооператор

ТК “РОССИЯ”

Чинкова Олена Константинівна

журналіст

«КОМСОМОЛЬСКАЯ ПРАВДА»

Шевцова Вероніка Володимирівна

журналіст

служби комунікації ОВЦС

Железнякова Вікторія Павлівна

прес-секретар

Києво-Печерська Лавра

Шульга Зоя Сергіївна

фотожурналіст

РБК-Украина

Супинський Сергій Всеволодович

фотокореспондент

Франс-Пресс

Радченко Оксана Миколаївна

науковий співробітник

Нац. заповідник КПЛ

Коганов Юрій Юрійович

науковий співробітник

Нац. заповідник КПЛ

Чижов Валерій Анатолійович

науковий співробітник

Нац. заповідник КПЛ

Грибань Олександр Олександрович

Телеоператор

Банківське телебачення

Коваль Андрій Володимирович

телеоператор

Банківське телебачення

Сафронов Олександр В’ячеславович

телеоператор

ТРК «Україна»

Шевченко Віктор Григорович

телеоператор

ТРК «Україна»

Щекачіхін Сергій Анатолійович

телеоператор

1+1 ТСН

Радченко Андрій Миколайович

телеоператор

1 Національний

Прозоров Олександр Михайлович

телеоператор

1 Національний

Филатов Ярослав Олексійович

телеоператор

«Телекомпания НТВ»

Мусієнко Владислав Володимирович

фотокореспондент

«1+1 Інтернет»

Ничипорук Іван Володимирович

телеоператор

ТРК «Ера»

Климчук Дмитро Анатолійович

телеоператор

ICTV

Лешкевич Віталій Сергійович

телеоператор

ICTV

Кривоносов Євгеній Вікторович

телеоператор

«Первый канал» Россия

Богуславський Костянтин Анатолійович

оператор

СТБ

Коваль Сергій Анатолійович

оператор

ІНТЕР

Пономарев Сергій Борисович

Оператор

ІНТЕР

Самченко Володимир Андрійович

Оператор

ІНТЕР

Замчинский Леонід Борисович

Оператор

ВГТРК РТР

Гриневич Максим Георгіевич

Оператор

ВГТРК РТР

Бойко Анатолій Васильович

Фотограф

Газета «Вести»

Бородин Володимир Борисович

Фотограф

Газета «Вести»

Харченко Сергій Олексійович

Фотограф

Газета «Вести»

Вірченко Іван Сергійович

Телеоператор

5 КАНАЛ

Фоминцов Олексій Миколайович

Телеоператор

«Телекомпания РЕН ТВ»

Шевченко Жанна Миколаївна

Оргкомітет

Митрополія УПЦ

Протодиякон Максим Брусника

особистий фотограф Предстоятеля УПЦ

Митрополія УПЦ

Прот. Сергій Котик

оргкомітет

Митрополія УПЦ

Мамона Ольга Олександрівна

сайт «Православіє в Україні»

Митрополія УПЦ

Придатко Богдан Васильович

особистий фотограф Предстоятеля УПЦ

Митрополія УПЦ

Просмотры (715)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *