Ежедневные архивы: 15.07.2013

pvukrНа порталі «Православіє в Україні» створено окремий розділ усіх новин, пов’язаних з ювілеєм Хрещення Русі. Тут розміщено тематичні інтерв’ю, коментарі, репортажі та новини про святкові заходи в регіонах України.
Дивіться: 1025-річчя Хрещення Русі
Також тут розміщено повну програму всіх урочистостей, присвячених державно-церковному святкуванню 1025-річчя.
ПОВНА ПРОГРАМА урочистостей ювілею-1025: Київ, 24-28 липня
Розділ постійно оновлюється.

Відкрився офіційний сайт святкувань 1025-річчя Хрещення Київської Русі!

Эмблема 1025

Напередодні святкувань 1025-річчя Хрещення Київської Русі Синодальний інформаційно-просвітницький відділ УПЦ відкриває сайт, присвячений висвітленню ювілея.

Ресурс є джерелом офіційної інформації про події, що відбуватимуться в рамках святкування, та орієнтуватиме користувачів та журналістів в інтернет-просторі.

Новини на сайті – це зібрані в одному місці посилання на висвітлення подій програми святкування різними офіційними та дружніми ресурсами.

Серед наших партнерів – офіційний сайт Московського Патріархату, офіційний сайт Української Православної Церкви, фото-сервіс УПЦ «Фотолітопис», канал УПЦ на YouTube та телепрограма «Православний вісник», портал «Православіє в Україні», телетрансляції Першого національного та «Інтер», радіотрансляції Першого каналу Українського радіо, радіопрограма «Православіє в Україні» та радіопроекти ТРК «Ера».

На сайті опубліковано програму ювілейних заходів та умови акредитації на них.